Porážka Prostějova před pauzou

V posledním možném hracím termínu, v nedělním podvečeru, v domácí prázdné hale, nastoupili muži ke svému druhému domácímu představení. Kvůli vyhlášenému zákazu všech sportovních událostí od následujího dne, se v hlavách všech přítomných asi nejvíce skloňovala myšlenka, zda to není pomyslné utkání o umístění, kdyby se kvůli stupňujícím se vládním opatřením opět předčasně ukončila čerstvě rozjetá sezóna.

Přístup obou mužstev byl od počátečního hvizdu celkem vlažný. Před prázdnými tribunami mělo utkání atmosféru tréninku a brankové konto narůstalo pozvolna. Kohouti byli přesnější v koncovce, a dařil se jim hlavně přechod do rychlého útoku. Do konce poločasu si vytvořili lehký náskok a na tabuli o pauze svítil výsledek 16:13.

Druhá polovina měla podobný nádech jako ta první. Tým bylo těžké vyhecovat a místo vypracování si pohodlného náskoku nad viditelně unaveným soupeřem, se Kohouti vzdálili maximálně na 3-4 branky. Za vítězsvtím 33:28 tentokrát stála lepší fyzická připravenost našeho týmu. Utkání by jinak s doposud bezbodovým Prostějovem, bylo určitě mnohem vyrovnanější.

Nyní mají hráči minimálně čtvrnáct dní pauzu od tréninků a utkání naplánovaných uvnitř. Volno mohou využít k regeneraci a individuální přípravě, kterou snad budou moci zúročit na palubovce co nejdříve.

Zápis z utkání ZDE

-JKop-