V Olomouci vítězně

Po zkratu v Ivančicích následovalo v rozlosování 2.ligy další utkání na půdě soupeře. K němu vyrazili Kohouti na Hanou, aby poměřili síly s týmem Olomouce.

Hanáci se před utkáním stejně jako Kuřim nacházeli ve středu tabulky se dvěma body ze dvou odehraných utkání.

Papírově tedy mělo jít o vyrovnaný souboj, což platilo až do pětadvacáté minuty prvního poločasu. Kohouti si sice od začátku drželi 1-2brankový náskok, ale dvakrát dovolili domácím srovnat krok.

Zlepšená koncentrace v poslední pětiminutovce a několik rychlých útoků zajistilo Kohoutům poločasové vedení 16:12, které mělo být stavebním kamenem do druhé půle.

V ní byla k vidění vyrovnaná hra. Během prvních tří minut narostl náskok Kuřimi na šest branek, v dalším průběhu ale domácí začali zlepšenou hrou rozdíl umazávat. Defenziva Kohoutů měla problém hlavně s pokrytím mladých spojek soupeře, které se vrhaly do střelby ze všech pozic. A slibný náskok byl během patnácti minut pryč.

Nepříznivý vývoj naštěstí nenechal na hráčích stopy a dál se snažili vydřený rozdíl opět nabrat. Na to už Hanáci neměli odpověď, a přistoupením k osobní obraně v posledních minutách pouze dovolili ještě navýšit skóre na konečných 32:27.

Zápis z utkání ZDE

Čtvrté kolo soutěže odehrají muži na domácí půdě proti dalšímu týmu z Hané - prostějovskému Sokolu. Bohužel, díky vládním nařízením bude toto utkání bez divácké kulisy.