AKCE: Sportovní vybavení pro házenkáře

V úterý, středu a ve čtvrtek 23. - 25. 10. 2018 v čase 17:30 - 19:00 bude na sportovní hale ve skladě č.6 (předposlední kóje pod hledištěm) možnost nahlédnutí a případně vyzkoušení sportovního vybavení pro házenkáře/řky (tepláky, mikiny, teplákovky, sportovní taška, ručník...), které si pak můžete objednat. V případě zájmu obdržíte další informace přímo u našich šikovných asistentů Jirky a Jirky :-) Všechny vzorky si můžete objednat v černé klubové barvě, u bund a mikin je možnost objednání i červené barvy (kód červené je 3062). Bundy a mikiny budou na zádech opatřeny potiskem "SK KUŘIM HANDBALL".

Náhledy na vybrané zboží si prohlédněte ve fotogalerii. Pokud se chcete objednat vybrané zboží, vyplňte následující dotazník (v případě objednání více položek vyplňte dotazník opakovaně) nejpozději do neděle, 4. 11. 2018.

V případě zájmu o další položky si můžete stáhnout katalog ve formátu PDF (kliknutím na buton níže), kde naleznete kompletní nabídku sportovního vybavení od značky HUMMEL.

Pro ty z Vás, kteří v zimě sportujete, jsme ve spolupráci s naším partnerem připravili nabídku zimního vybavení a oblečení značek ELAN, ALPINA, DAINESE, PELTONEN a HOLMENKOL.. Kompletní sortiment si můžete prohlédnout ve Sportovním katalogu (opět kliknutím na buton níže).