Jaký byl HANDEC FEST 2020? Poprvé mezi halami

Díky všem za krásnou atmosféru letošního ročníku – všem rockově dobře naladěným návštěvníkům a skvělým kapelám za energická vystoupení. Za nás házenkáře určitě zážitek. Moc jsme si to s vámi jako pořadatelé užili - ostatně tahle radost je pro nás jediná odměna, pro kterou to děláme. Podle vašich reakcí jsme se vám snad letošní revivalovou linkou trefili do noty.

Návštěvnost byla na současné dění dobrá (ale naštěstí ne příliš). Za  sobotní odpoledne a večer dorazilo celkem osm set lidí (přesně 791). Rozdáno bylo pořadateli přesně 519 černých pásek dospělým a 272 červených pásek návštěvníkům do 18 let. Vstupné bylo letos pouze dobrovolné, proto velmi děkujeme všem za štědré i ty menší příspěvky, které směřují na podporu mládežnického sportu. Velmi si vaší podpory vážíme.

Novinkou festu bylo umístění mezi halami ve sportovním areálu, které umožnilo lépe rozmístit množství lidí do velkého prostoru. Návštěvnost se rozložila u sportovní haly a zimního stadionu, také kdo by měl obavy z davu, vždy našel dostatek volného prostoru kolem sebe. Výhodou bylo, že na dvou pódiích jsme mohli plynule střídat kapely bez dlouhých prodlev na výměnu nástrojů a nazvučení. Díky tomu byl zkrácen program hudební produkce a do půlnoci byl klid, kdy vyprovodil všechny rockery cestou domů milostivý déšť.

Pozitivní ohlasy v neposlední řadě máme na zálohované vratné kelímky a úklid prostranství byl díky této novince mnohem rychlejší než v předchozích letech. Spešl díky Městu Kuřim, Wellness Kuřim a Zimnímu stadionu Kuřim za prima spolupráci. Těšíme se spolu s vámi na příští HANDEC FEST ;-)

www.handecfest.cz