2. turnaj ligy Vysočiny se nadmíru podařil

V lize Vysočiny po dobrém výkonu jsme neokusili hořkost porážky

Tentokrát na turnaji ligy Vysočiny v Ledči nad Sázavou jsme neprohráli ani jeden zápas. Herní projev týmu se podstatně zlepšil, obrana pracovala konečně jak měla a to v týmu byli pouze 2 hráči ročníku 2006.  Důležité je, že se náš tým zlepšil, ikdyž jsme nebyli v nejsilnějším složení a probudila se naše další spojka, Lukáš Dolasinský. 

SK Kuřim - TJ Jiskra Havlíčkův Brod  16:16

V prvním zápase jsme se teprve sehrávali a naše obrana nebyla tak pevná. Vlivem nepeřesností a neproměněných šancí jsme o vítězství nad týmem, který nepatří k favoritům ligy Vysočiny, v závěru přišli. Ty neproměněné šance hodně mrzí. Šancí jsme měli na  dva zápasy. 

SK Kuřim - 1. HC Pardubice  15:13

Tento zápas byl nejlepším zápasem celého turnaje. Rychlí a fyzicky vyspělí hráči Pardubic na turnaji dominovali do doby než narazili na náš kompaktní tým. Naši borci v obraně předváděli perfektní pohyb a tým Pardubic jsme drželi uzdě. Jakékoliv pokusy soupeře o dotažení skóre jsme odráželi, když nám pomohli oba brankáři. Kluci byli patřičně sebevědomí a zaslouženě jsme zvítězili. Zase jsme mnoho šancí neproměnili. 

SK Kuřim - Tj Sokol Chrudim 18:5

Zápas měl jednozančný průběh, soupeřovi střelce jsme drželi patřičně na dostřel díky zlepšené obraně a získaného sebevědomí z předešlého zápasu. Naše rychlé útoky byly smrtící.

SK Kuřim - Tj Kovofiniš Ledeč n. Sázavou 21:13

Utkání bylo hráno v bouřlivé atmosféře, kdy rodiče doslova hnali své hráče. Díky naší obraně, brankářům a střeleckému představení Lukáše Dolasinského (10 branek v zápase) jsme soupeře přestříleli a získali si respekt soupeřů z Vysočiny. 

sestava a branky: Vaněrka, Vilímek - Čejka V. 2, Buček 4, Pokorný 13, Růžička 4, Dolasinský 19, Štefan 2, Hlucháň 1, Běhavý 1, Čejka T. 21, Sadílek 3, Ondrášek, Kelemen.