Do Telnice na další kolo celostátní žákovské ligy jsme se přijeli pouze zúčastnit

Další turnaj celostátní ligy nás zastihl v herním útlumu.

Do Telnice jsme zajížděli s vidinou, že nás čekají super zápasy s týmy z horních pater tabulky, Dukly Praha A, současného lídra a HK Lovci Lovosice aktuálně 3. tým celostátní ligy. Naši borci minulý víkend hráli házenou mezinárodní úrovně a herně jsme se zvedli na úroveň současných soupeřů.  Bohužel jako den a noc se proměnil náš výkon. Tým jevil značné známky únavy, chyběl pohyb a  jiskra.  Kluci neměli z únavy  ani velkou  motivaci se ukázat před našimi top týmy. Celý turnaj jsme odehráli v duchu přátelského zápasu v tréninkovém tempu. Náš zmar dokreslisla prohra s nadšeně hrajícími Bohunicemi (posledním týmem celostátní ligy). Bohunice, hrající s převážně ročníky 2005 pod vlivem euforie dokázali v závěru porazit i tým Lovosic.  

Od většich brankových přídělů nás tentokrát zachránili dobře chytající oba brankáři, jak Michal tak Matěj. Na to, že jsme nebyli úplně kompletní se nedá vymlouvat. Náš výkon zůstal hluboko za očekáváním.

Sestava a branky:  Reidlinger, Tesař - Cabejšek, Alexa, Kocman 7, Pazourek 12, Čejka, Vaško 6, Rainer 1, Matyáš 5, Hirš 27, Trojánek 5, Dosedla 2, Bulhart 1, Sýs V.

Výsledky:  Dukla A 13:29, Bohunice 20:24, Telnice 16:23, HK Lovosice 18:32