Na povinné vítězství nad Juliánovem jsme se hodně nadřeli

Vydřené vítězství po nevýrazném výkonu proti Juliánovu

SK Kuřim - TJ Sokol Juliánov 33:25 (13:12)

Tým Juliánova nepatří k favoritům soutěže a naši hráči nastupovali s tím, že se jedná o bezproblémový zápas. Po pěti minutách jsme vedli 5:1 a začali hrát bezstrarostně. Juliánov hraje pomalejší hru s množstvím soboujů a dlouhou hrou v útoku, která nám moc nesedí. Naši hráči se nechali uspat a obrana byla v první půli katastrofální.  Soupeř se pořád držel na dostřel 4 až 5 branek. Na posledních 10 minut jsme nasadili naše mladší hráče, abychom věděli, jak budou bojovat s fyzicky vyspělejšími hráči. Naši mladší hráči pokračovali v nedůrazné obraně a do poločasu nechali soupeře snížit na rozdíl jednoho gólu. O přestávce trenéři museli v kabině zvýšit hlas a hráče probudit. Díky nástupu do druhé půle jsme získávali míče v obraně a naše rychlé útoky zakončené naším duem Černík - Čejka byly smrtící. To soupeře už zlomilo. Nicméně slabá obranná činnost nás stála hodně branek v naší síti.

Sestava a branky:  Vaněrka, Vilímek - Kelemen 2, Buček, Běhavý, Čejka 10, Pokorný 2, Ondrášek, Šudák 3, Veselý 1, Sadílek 2, Růžička, Štefan, Černík 13.