Starší žáci: Průměrný výkon na bezzubý tým Juliánova stačil

Průměrný výkon na hřišti v Juliánově  na soupeře stačil

Sokol Juliánov - SK Kuřim 18:33 (6:17)

K utkání jsme nastoupili pouze s polovinou základní sestavy, nicméně ostatní dostali velkou šanci se prosadit. Do uktání jsme nastoupili koncentrovaně a ve 13. minutě bylo za stavu 11:2 rozhodnuto. Prakticky mladší žáci v týmu soupeře na naše borce nestačili. Bohužel, soupeř hrál uspávací házenou bez pohybu. Rozhodčí naše hráče začali trestat za menší fauly proti subtilním borcům domácích, což nedovolilo našim hráčům plně bránit a hra upadla. Toho domácí zejména ve druhém poločase začali zneužívat ke zkorigování skóre. Po dlouhé době se objevil v poli i brankář Michal Tesař a bylo na něm vidět, že změna mu šla k duhu. Vstřelil za 10 minut 4 branky. K výraznějšímu rozdílu nám zabránilo minimálně 7 nastřelených tyčí a problém s obranou. Ostatní musíme pochválit, že chtěli hrát koncentrovaně až do konce.

Sestava a branky: Reidlinger, Tesař 4 -  Hirš 14, Alexa 1, Holík, Hromádko 3, Bulhart 1, Tyl 4, Dosedla, Konečný 1, Trojánek 5.