Starší žáci absolvovali první turnaj ligy Vysočiny hraný v Novém Veselí

První turnaj Vysočiny se odehrál v Novém Veselí. Náš tým se postupně utkal s týmem Velkého Meziříčí B, Dolní Cerekve, Velkého Meziříčí A, a Nového Veselí. Liga Vysočiny se hraje turnajově  ve skupinách a jedno utkání trvá 2x 15 min. My jsme byli právě nalosování mezi tyto týmy do skupiny východ.

Celkový výsledek 4 body do tabulky za 2 výhry a 2 prohry splnil očekávání se kterým jsme na turnaj odjížděli s plnou soupiskou 14 hráčů. Další cíl byl sehrát se a vyzkoušet nové kombinace před následujícím utkání s na Kr. Poli. 

První dvě utkání proti týmům Velkého Meziříčí B, Dolní Cerekve měla podobný průběh, naši lépe technicky a fyzicky stavění borci přehrály tyto týmy. Od výraznějšího brankového rozdílu zachránilo tyto týmy, že jsme dali příležitost mladším klukům, což byl i cíl, aby si více zahráli a dali si nějaký gól.

Proti Velkému Meziříčí A a Novému Veselí jsme nastoupili s odhodláním mírné favority potrápit, což se povedlo a uhráli jsme vyrovnané výsledky. Překvapením bylo, že tým Nového Veselí výrazně nepřevyšoval herně naše hráče.

S Velkým Meziříčím A jsme prohráli o dvě branky, díky tomu, že jsme ukvapeně chtěli přetahovanou ve skóre rozhodnout. S Novým Veselím nás tři až čtyři ztráty míče stály rychlé góly z protiútoku a to byl ten rozdíl.

Výsledky SK Kuřim BVelké Meziříčí B 22:11, Dolní Cerekev 23:11, Velké Meziříčí A 13:15, Nové Veselí 13:17

Sestava a branky:  Reidlinger - Bulhart 1, Hirš 11, Kocman 2, Hromádko 5, Rainer, Vaško 1, Pazourek 13, Tyl 5, Matyáš 12, Dosedla 6, Konečný 2, Hásek, Trojánek 12.