starší žáci bojovali v dalším turnaji ligy Vysočiny ve Velkém Meziříčí

2 výhry a dvě smolné (těsné) prohry v dalším turnaji ligy Vysočiny
 
 K dalšímu turnaji jsme tentokrát zajížděli do Velkého Meziříčí. V případě výhry nad Novým Veselím, bychom postoupili v tabulce na druhé místo, bohužel nebyli jsme úplně kompletní.

První dvě utkání proti VM B a D. Cerekvi hráli všichni hráči rovnoměrně a nebylo zde pochyb o vítězství. Oba týmy jsme předčili pohybem a efektivitou v zakončení. Točili jsme sestavou a dali šanci skutěčně hrát všem. 

Utkání proti Novému Veselí mělo všechno co má mít. Veselí se proti nám celé utkání hecovalo. My jsem začali trochu vlažně hlavně v obraně. Náš zlepšený výkon ve druhé půli způsobil, že soupeř byl jednu chvíli mimo svoji roli. Herně jsme soupeře přehrávali bohužel 6 nastřelených tyčí a neproměněný 7 m hod společně s několika ztrátami míče v závěru rozhodlo o naší těšné porážce. Utkání už jsme nehráli v nejsilnější sestavě.

Derby s Velkým Meziříčím jsme od počátku vedli. Se sestavou jsme museli hodně improvizovat vzhledem ke zranění našeho hráče.  V závěru jsme nedokázali bránit soupeře a soupěř srovnal. Rodiče soupeře hnali dopředu. 20 s před koncem domácí proměnili 7m hod a my jsme již srovnat nedokázali. Škoda remíza s momentálně nejlepším týmem ligy Vysočiny by odpovídala víc. 

Výborná utkání, kde jsme museli hrát naplno až do konce. Mladí kluci se neztratili. Zachytali nám oba brankáři. Bohužel chybělo trochu štěstí k lepším výsledkům.

Výsledky: VM B 24:9, D. Cerekev 22:7, Nové Veselí 19:21, VM A 16:17

Sestava a branky: Reidlinger, Tesař - Sýs Jakub 2, Hirš 25, Pazourek 21, Alexa 4, Hromádko 9, Matyáš 2, Tyl 6, Dosedla 5, Konečný 1, Sýs Vojta, Trojánek 5.