Starší žáci dobře rozehráli nadstavbu ligy Vysočiny

První turnaj nadstavbové části ligy Vysočiny hostila Dolní Cerekev

  Rozjela se nadstavbová část ligy Vysočiny. Díky podzimní části jsme se kvalifikovali do bojů o pohár prezidenta svazu Vysočiny. Ve skupině máme týmy Pardubic, Ledče nad Sázavou, Dolní Cerekve a Velkého Meziříčí B.  Každý z týmů hostí jeden turnaj a vítěz obdrží pohár prezinta svazu ligy Vysočiny. 

Do této soutěže chceme již zapojit i naše mladší žáky, kteří budou příští rok již staršími, aby si postupně zvykali na rozdíly mezi jednotlivými kategoriemi a sžili se s týmem. Nechali jsme odpočívat borce, kteří hrají i za mladší dorost, proto jsme na turnaj odjížděli v poněkud kombinované sestavě. 

     Turnaj se nám vydařil, vezeme 6 bodů z celkově možných 8 bodů. Kluci si zahráli všichni a úspěšnou premiéru za starší žáky si odbyl Tomáš Běhavý, který vsítil 2 branky. Kluci hráli rovnoměrně a točili se na různých postech. I náš brankář Michal Tesař provětral svůj dres pro hráče v poli. Zejména se cení vítězství nad Pardubicemi - soupeřem zvučného jména. Jedinou prohru jsme utrpěli s týmem Velkého Meziříčí B, kde místní rozhodčí nás často trestali a pískali tendenčně pro soupeře, takže jsme se celý zápas nedostali do tempa a soupeř naopak hodně vůči nám ještě přitvrdil.  Někteří naši hráči již dohrávali poslední zápas s Pardubicemi se sebezapřením. 

Výsledky SK Kuřim B:     Ledeč nad Sázavou 14:4, Dolní Cerekev 19:12, Velké Meziříč B 11:16, Pardubice 15:12

Sestava a branky:  Reidlinger, Tesař - Alexa 3, Kocman 13, Toužín 3, Pazourek 20, Běhavý 2, Rainer 1, Trojánek 5, Dosedla 6, Holík 4, Konečný 2.