Starší žáci na domácím turnaji ligy Vysočiny nepoznali hořkost porážky.

Domácí tvrz jsme uhájili a neprohráli jediné utkánív lize Vysočiny starších žáků.

Na domácí turnaj ligy Vysočiny jsme se připravili tak, abychom na domácím hřišti neprohráli. To se nám podařilo po velice kvalitním výkonu.

V prvních dvou utkáních jsme splnili úlohu favoritů, prostřídali pravidelně všechny hráče a nedělali zásadní chyby.

Proti favoritovi z Velkého Meziříčí A jsme chtěli překvapit. Bohužel začátek zápasu nás  nezastihl v patřičné koncentraci a výsledek 1:6 po 10 minutách plně vyjádřil poměr sil na hřišti. Změnou herního systému v útoku jsme začali rozvracet kompaktní a pozornou obranu Velkého Meziříčí. Nakonec obětavým výkonem jsme vybojovali zaslouženou remízu.

V posledním zápase proti věhlasnému týmu z Nového Veselí jsme chtěli dokázat, že náš výkon je s tímto týmem srovnatelný. V první polovině utkání měli hosté mírně navrch díky naší nedůrazné koncovce. Zlepšenou aktivní obranou a změnou herního systému v útoku jsme do poločasu snížili na rozdíl jedné branky. V druhé půli jsme působili živějším dojmem, obrana dokázala všechny útoky ubránit a to co prošlo pochytal náš brankář Tesař. V útoku naše hra na dva pivoty slavila úspěch. Soupeř na nás zkusil v závěru  i osobní obranu po celém hřišti, k smůle soupeře naši hráči se s ní vypořádali s přehledem a ke konci utkání jsme úplně dominovali. Oproti jiným utkáním jsme neměli v tomto utkání žádný herní výpadek, což je velice pozitivní do dalších utkání.

Všichni naši hráči podali maximální výkon a slavili jsme zasloužený úspěch.

Výsledky SK Kuřim BVelké Meziříčí B 20:6, Dolní Cerekev 20:14, Velké Meziříčí A 15:15, Nové Veselí 16:10

Sestava a branky:  Reidlinger, Tesař - Hirš 22/2, Kocman 1/1, Hromádko 10, Rainer 1/1, Vaško 3, Pazourek 15, Tyl 3, Matyáš 5, Dosedla 4, Hásek, Toužín 2, Trojánek 5.