Starší žáci nestačili na kompaktní tým z Telnice

starší žáci:   SK Kuřim - Sokol Telnice 24:32 (13:16)

na utkání jsme se dlouho připravovali a chtěli jsme uspět. Po rozpačitém úvodu jsme v první půli podali výkon, který se od týmu očekával. Zlepšená obrana a efektivita v útoku zajistily, že ještě ve 20. minutě jsme vedli 13:12 a soupeře jsme začali přehrávat. Bohužel v tuto dobu jsme neproměnili 4 vyložené šance, kdy brankář hostí svůj tým podržel a naopak soupeř šance proměnil. Poločasové manko 3 branek nebylo neřešitelné. Výsledek utkání se lámal v prvních 7 minutách druhé půle. My jsme nedali přes šance góly a soupeř 3 přidal. To rozhodlo a již jsme se nedokázali s výsledkem poprat. Nutno říci, že nejlepší hráč hostí Marek Popela nebyl tentokrát největší problém, ale slabá obrana našich křídel a nižší efektivita střelby rozhodly o vítězství hostí. Nutno říci, že tým z Telnic působil kompaktnějším dojmem. Naši hráči herně nezklamali, ale naše obrana se do příštího zápasu musí zlepšit. Hra měla vysokou úrověń, protože se potkala družstva hrající v JM-lize o medaile.

Sestava a branky:   Reidlinger - Hirš 10/3, Alexa, Sýs V. 1, Hromádko 2, Toužín, Vaško 1, Pazourek 4, Tyl, Matyáš 6, DosedlaHolík, Trojánek