Starší žáci: Prohra v Kr.Poli trochu mrzí, soupeř nebyl výrazně lepší

Prohra se soupeřem, který nebyl výrazně lepší.

Hanball Brno A - SK Kuřim 27:22 (12:10)

K utkání jsme nastupovali s odhodláním poprat se soupeřem o výhru. Doslova zahozené šance v prvním poločase nás připravily o lepší výsledek. V minimálně  8 případech jsme  ve vyložené šanci trefili brankáře nebo síť za brankou. Obrana pracovala slušně a 12 branek za poločas byl dobrý výsledek. Navíc nám zachytal náš brankář Matěj Reidlinger, zatím jeho nejlepší výkon podzimu.  Poločasových 12:10 neodpovídalo zcela obrazu hru. Chytrou střelou z 9m před koncem poločasu nám Martin Hirš zvedl sebevědomí do druhé půle. Nástup do druhého poločasu nám vyšel, snížili jsme na rozdíl jedné branky a drželi prvních 12 minut se soupeřem krok.  Pak nastal krátký 5 minutový výpadek naší obrany, kdy soupeř odskočil na rozdíl 5 branek a ten už se nám přes snahu nepodařilo dohnat.

Všechny hráče musíme pochválit za bojovnost. Bojovali jsme až do konce. Podržel nás brankář a tým působil herně lépe než v předešlém utkání proti silnější Telnici. Škoda neproměněných šancí a krátkého výpadku koncentrace. Nutno říci, že soupeř se na nás dlouho připravoval, protože případná prohra by ho odsoudila ke ztrátě nominace přímého postupu za kraj do celostátní žákovské ligy. Chybělo nám trochu štěstí a soupeř prokázal více sebevědomí v klíčových momentech, ale herně lepší nebyl.

Sestava a branky: Reidlinger - Holík, Matyáš 4, Trojánek, Tyl 2, Kocman 1, Hromádko 3, Rainer, Vaško 1, Pazourek 5, Hirš 6, Dosedla