Starší žáci se v Bohunicích nad omlazeným domácím týmem na výhru moc nenadřeli

Omlazený tým Tratranu Bohunice náš tým moc neprověřil

Tatran Bohunice - SK Kuřim 19:31 (10:15)

Domácí tým začal utkání s přílišným respektem vůči našim borcům a dokázal vzdorovat úvodních 6 minut. Pak jsme se dokázali vyrovnat s prostředím a kluzkým míčem a začali mít převahu korunovanou brankami. V prvním poločase nás od lepšího výsledku zradilo příliš mnoho ztracených míčů a ztráta koncentrace v závěru, kdy jsme dostali 3 branky po sobě a soupeř snížil na přjatelný rozdíl 5 branek. Ve druhé půli bylo po prvních 10 minutách rozhodnuto, kdy soupeř pod vlivem toho, že již nemůže vývoj utkání zvrátit, některé hráče šetřil na další utkání. Soupeř má sympatický mladý tým, který bude příští sezónu určitě patřit k favoritům. soutěže.

Zachytali nám oba brankáři a dařilo se nám v obraně. V útoku mrzí zbytené ztráty míče. K oporám Hiršovi a Pazourkovi se tentokrát přidal Kocman. Sestavou jsme pravidelně točili a své si odehráli všichni hráči.  Náš tým nejel v úplné kompletní sestavě, kdy  pro nemoc chyběli 3 stabilní hráči. Musíme poděkovat fandícím rodičům, kterých bylo v hlediští víc jak domácích.

Sestavy a branky:  Reidlinger, Tesař 1 -  Rainer 1, Sýs Ja. 1, Kocman 6, Hirš 13, Trojánek, Dosedla 2, Vaško, Holík 1, Pazourek 6, Hásek a Konečný.