starší žáci vezou cennou výhru z horké půdy Ivančic

Výhra v Ivančicích po zlepšeném výkonu ve 2. poločase

HK Ivančice - SK Kuřim  17:36 (13:13)

Domácí tým v prvním poločase hrál sympatickou házenou a úspěšně vzdoroval našemu tlaku. Zpočátku byla na našem týmu vidět nervozita z toho, že soupeř drží krok. Nedařila se nám střelba a naše obrana nedokázala bránit křídelní hráče soupeře. Naše spojky se jakoby zastřelovaly a v přechodu do rychlého útoku jsme hodně kazili finální nahrávky. 

V poločase jsme hráče zklidnili, přeskupili jsme obranu a změnili útočný systém. Nástup do druhé půle nám dokonale vyšel, kdy jsme soupeře zaskočili rychlejším pohybem v obraně spojeným s důrazem. Soupeř se dostal pod tlak a my získávali míče do rychlých protiútoků. Zejména Martin Hirš vypichoval balony a sám útoky zakončoval. Ondra Pazourek zase sázel branky z připravených pozic z dálky. Ostatní se přidali a nevídanou šňůrou 17 branek jsme rozhodli o výsledku. Zlepšená obrana podstatně nahlodala psychiku domácích a to způsobilo, že jsme za poločas obdrželi pouze 4 branky.  Pozitivum byl výkon Štěpána Matyáše, který se vrátil do sestavy po dlouhodobém zranění a zejména v obraně působil velice jistě.

Sestava a branky:  Reidlinger, Tesař - Alexa 3, Hromádko 1, Pazourek 11, Matyáš 1, Hirš 16, Trojánek 1, Dosedla 3, Bulhart, Holík.