Starší žáci zápas s Ivančicemi proměnili v exhibici proti odevzdanému soupeři

Soupeř nás tentokráte moc neprověřil, od počátku nastoupil odevzdaně.

starší žáci:  SK Kuřim - HK Ivančice 34:13 (18:8)

Náš tým nastupoval k utkání v roli favorita. Soupeř působil od počátku utkání odevzdaně a v 15. minutě při výsledku 16:4 v náš prospěch, už nebylo o co hrát. Podstatné bylo, že jsme dali opravdu šanci všem hráčům z lavičky a ti se snažili prosadit. Ve zbytku zápasu jsme míchali sestavou a dávali hráčům různé úkoly k procvičení.  Ve druhém poločasu hrály ročníky 2004 a 2005 svoje vnitřní zápasy o to, kdo se dokáže lépe prosadit. Soupeř, bohužel nepřispěl k úrovni utkání ani snahou. Zápas nejlépe vyšel Martinu Hiršovi, který se opravdu bavil házenou a byl k nezastavení. Sám si vypichoval soupeřovy nahrávky a nastřílel v zápase 11 branek. Také dostával do šancí i méně zkušené hráče.

Sestava a branky:  Reidlinger, Tesař - Bulhart 1, Hásek 1, Matyáš 4, Trojánek 1, Alexa 1, Tyl 3, Hromádko 3, Toužín, Holík, Pazourek 5, Hirš 11, Dosedla 3.