Utkání s Telnicí se nám nevydařilo

Díky nevydařenému vstupu jsme prohráli v Telnici

SOKOL Telnice - SK Kuřim 33:28 (15:10)

V prvním jarním kole nás zavál los do ambiciózní Telnice na kterou jsme ze třetího místa ztráceli pohé dva body. Bohužel úvodní nástup domácích naše obrana nazachytila a když se k tomu přidala špatná střelba tak jsme po 10 minutách prohrávali  8:2. Po time-outu jsme se zvedli zrychlili pohyb a dotáhli se soupeři na rozdíl 4 branek. Pak dvojité vyloučení nás zbrzdilo a soupeř se vrátil do hry. Nedařilo se vůbec pivotům. Druhý poločas byl vyrovnanější, hrála se pohledná házená, ale naše obrana tentokrát neobstála a soupeř byl prostě lepší. Takže útok na špici tabulky se nevydařil.

Sestava a branky: Reidlinger, Tesař - Alexa 2, Kocman 4, Pazourek 8, Vaško, Rainer 1, Hirš 10, Trojánek, Dosedla, Bulhart, Holík 1.