V bitvě o 3 .místo JM-ligy jsme Újezdu nedali šanci

Kuřimská smršť v první půli rozhodla v utkání o 3.místo se Sokolem Újezd u Brna. Soupeři jsme nedali šanci na zvrat. 

TJ Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim  23:36 (8:20)

Na horkou půdu do Újezda jsme zajížděli v plné sestavě a nechtěli ponechat nic náhodě a poprat se se sympatickým soupeřem o vítězství. Dokonce jsme stáhli dva hráče ze školního výletu. Náš tým pod vlivem rostoucí povelikonční formy se koncetroval na hru a nedal soupeři šanci.  Po prvních dvou minutách oťukávání jsme zpřesnili pohyb v obraně a i díky výborně chytajícímu Samovi Vilímkovi v brance, jsme umožnili soupeři vsítit pouze 8  branek. Sam chytil i 3 sedmimetrové hody.  V útoku naše převaha byla znát a soupeř ačkoli zkoušel cokoli a měnil různé styly v obraně, nedokázal naše hráče zastavit ve skórování. 

Naše precizní hra  v prním poločase soupeře zlomila a ve druhé půli se zápas už jen dohrával.  Dali jsme prostor všem hráčům a opory ve druhé půli hrály pouze max. 10 minut a ke konci jsme zkoušeli zakončení rychlých útoků, které se nám dařilo. Soupeře jsme převyšovali i rychlostí a pohybem. V obraně jsme dokázali střely blokovat. Hráli jsme pohlednou technickou házenou. Náš přesvědčivý výkon totálně zmrazil domácí fanoušky natolik, že nedokázali rozkmitat ani buben. Kluci Újezda se snažili, ale jejich systém hry se úplně vytratil.  Takže kluci si tu medaili v JM-lize vybojovali s přehledem. 

sestava a branky: Vilímek, Němeček - Eremiáš 5, Buček 1, Dolasiňski 3,  Pokorný 8, Veselý P. 1, Tamborlani, Růžička 4,  Štefan 3, Hlucháň 2, Zábrž 3,  Veselý M. 6.