CTS Kuřim Cup mladších žaček

Zveme vás na CTS Kuřim Cup - turnaj mladších žaček

KDY A KDE  >>  neděle 22. ledna 2023 od 9.00 do 18.00 hodin ve Sportovní hale Kuřim.

JAK SE PŘIHLÁSIT >> Přihlášky odešlete vyplněním formuláře nebo e-mailem na uvedený kontakt. Úhradu startovného 3000 CZK / 125 EUR za družstvo proveďte online platbou   do 1. 12. 2022. Kontakt pro přihlášky týmů: Petr Ondrášek, e-mail: ondrasek@kurim.cz, tel.: +420 775 712 716 

KATEGORIE >> mladší žákyně – ročníky 2010 a mladší (U12).

PRAVIDLA HRY >> Hra podle pravidel ČSH 6+1 pro kategorie mladšího žactva. Jsou delegováni rozhodčí JmKS ČSH. Mladší žačky hrají s míčem velikosti 0. 
Speciální pravidlo je, že při rozdílu o 10 a více branek je povinen trenér vedoucího družstva stáhnout ze hry jednoho hráče. Hrajeme pro radost ;-)
Mezi zápasy je max. 5 minut času a hned navazuje další zápas. Čekací doba je z důvodu plynulosti turnaje nejvýše 5 minut, jinak následuje kontumace utkání.

HRACÍ DOBA  >>  V základní skupině je hrací doba 1 x 20 minut. V zápasech o umístění se hraje déle 24 minut na zápas (1 x 24 minut). Trenéři mají k dispozici pouze 1x timeout.

SYSTÉM TURNAJE  >> Turnaj se hraje každý s každým. Počítá se skóre. Zápas může skončit remízou. Za výhru jsou 2 body do tabulky, za remízu bod. Při bodové rovnosti určuje pořadí 1) vzájemný zápas, případně minitabulka vzájemných zápasů, 2) skóre, 3) počet vstřelených branek.

ČASOVÝ ROZPIS ZÁPASŮ  >>   Harmonogram zápasů a výsledky jsou vždy on-line přes aplikaci Sportnect ZDE

POVRCH >>  Povrch ve sportovní hale je Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking), v nafukovací hale je umělý pryžový povrch Regupol. 

OBČERSTVENÍ >>  V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (točené limonády, párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů v restauraci Wellness Kuřim.

UBYTOVÁNÍ >> Je možnost objednat nocleh v základní škole (vlastní karimatky a spací pytle). Adresa školy je Kuřim, Jungmannova 813 (vzdálenost 850 m, 12 minut chůze). 

RELAX >> V průběhu turnaje mohou všichni účastníci turnaje využít bezplatně 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim. 

CENY >> Pro družstva jsou připraveny ceny, proběhne také vyhlášení nejlepších hráček a brankářek. Každé družstvo dostane diplom a tašku s drobnými odměnani.