Ohlédnutí se za zářím

Podívejme se, jaké bylo září pro SK Kuřim Handball

Září provázel hustý program přípravných turnajů a start nové sezóny 2023/2024, proto bylo rušné pro všechny kategorie kuřimské házené.

Muži otevírali nový měsíc na mezinárodním turnaji Bez hranic, ve kterém se utkali proti partnerským městům Stupavě a Stockerau v domácím prostředí v Kuřimi. A tam se rozhodně nezastavili. V prvním kole Českého poháru porazili Telnici 36:32, ve druhém kole ale nestačili na Bystřici pod Hostýnem a těsně prohráli 27:29. Do JM ligy pak vstoupili výhrami doma nad Telnicí a v Hustopečích - více o průběhu obou zápasů A-týmu mužů čtěte zde

I naši nejmladší se rozhodně nenudili. Kromě organizace Dne otevřených dveří a Sportovního dětského dne na ZŠ Jungmannova si děti užily také Týden superhrdinů. Tam si ještě za krásného počasí vyzkoušely plno aktivit, včetně tréninku ve fitku nebo venkovní plážovou házenou. Mimo jiné jsme uspořádali nábory na ZŠ Jungmannova a ZŠ Tyršova, aby se naše řady rozrostly o další mladé talenty.

Mladší žačky začaly JM ligu prvními bodovými zisky - čtěte, jak se radovaly z výhry nad Ivančicemi.

Starší žačky rozjely sezónu na vítězné vlně - čtěte o prvenství na prvním turnaji a vítězném startu do JM ligy.

Mladší a starší dorostenky jsou také v plném nasazení. Starší dorky začaly porážkou s Velmezem, ale věříme, že v dalších zápasech to bude jen a jen lepší.

Mladší a starší dorostenci na úvod sezóny prohráli, více se dočtete v podrobných zprávách ke všem zápasům dorostenců.

A teď se už podívejte na výběry fotek ze září. Fotografie, kde jsou také mladší nebo starší žáci a zbytek fotek z akcí naleznete zde.