KAMPOS CUP starší žákyně

Turnaj starších žákyň  - KAMPOS CUP 2024

Přípravný  turnaj kategorie starších žaček v kuřimské sportovní hale má svoje místo v kalendáři v polovině ledna  >> shlédněte video <<

Datum a čas >>> Neděle 21. ledna 2024 od 9:00 do 17:00 hod.

Místo konání >>> Sportovní hala Kuřim, Sportovní 1082/1, 664 34  Kuřim

Startují >>> hráčky narozené 2009 a mladší

Hrací systém >>> Hraje každý s každým, hrací doba 2 x 15 minut. Hraje se dle platných pravidel IHF s tím, že hrací doba je zkrácena na 2 x 15 minut, může být pouze 1 TTO (team time out). Každé družstvo je povinno mít k dispozici dvě barevně odlišné sady dresů. Případně rozlišovací dresy. Při rovnosti bodů o pořadí v tabulce rozhoduje skóre. 

Přehled předchozích vítězů a oceněných týmů turnaje >>>

POVRCH >>> Povrch ve sportovní hale je Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking). Podle nových pravidel haly je možné používat pouze lepidlo značky SELECT. Pokud nemáte, tak Vám ho zapůjčíme na místě.

OBČERSTVENÍ >>> V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (točené limonády, párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů v restauraci Wellness Kuřim.

CENY >>> Pro družstva jsou připraveny ceny, proběhne také vyhlášení nejlepších hráček a brankářek. Každé družstvo dostane diplom a tašku s drobnými odměnani.

 

Dotazy na organizátory:

  • Petr Ondrášek, email: petr.ondrasek@email.cz, tel. 775 712 716
  • Veronika Kantorová, email: verca.laubova@gmail.com, tel.: 724 249 463

Příhlášky: přihlásit se můžete vyplněním formuláře ZDE. Startovné 3500,- CZK/140€  uhraďte online platbou.

Online výsledky

Hlavním partnerem turnaje je společnost KAMPOS Kuřim, www.kampos.cz