KAMPOS CUP starší žákyně

Turnaj starších žákyň  - KAMPOS CUP 2023

Přípravný  turnaj kategorie starších žaček v kuřimské sportovní hale má svoje místo v kalendáři v polovině ledna  >> shlédněte video <<

Datum a čas >>> Neděle 15. ledna 2023 od 9:00 do 17:00 hod.

Místo konání >>> Sportovní hala Kuřim, Sportovní 1082/1, 664 34  Kuřim

Startují >>> hráčky narozené 2008 a mladší

Hrací systém >>> Hraje každý s každým, hrací doba 2 x 15 minut - rozpis  Hraje se dle platných pravidel IHF s tím, že hrací doba je zkrácena na 2 x 15 minut, může být pouze 1 TTO (team time out). Každé družstvo je povinno mít k dispozici dvě barevně odlišné sady dresů. Případně rozlišovací dresy. Při rovnosti bodů o pořadí v tabulce rozhoduje skóre. 

Přehled předchozích vítězů a oceněných týmů turnaje >>>

2020: 1. DHC Slavia Praha, 2. SK Kuřim, 3. ŠKP Bratislava - více v čllánku
2022: 1. TJ Jiskra Otrokovice, 2. Lesana Zubří, 3. TŽ Třinec - více v článku

POVRCH >>> Povrch ve sportovní hale je Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking). Podle nových pravidel haly je možné používat pouze lepidlo značky SELECT. Pokud nemáte, tak Vám ho zapůjčíme na místě.

OBČERSTVENÍ >>> V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (točené limonády, párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů v restauraci Wellness Kuřim.

CENY >>> Pro družstva jsou připraveny ceny, proběhne také vyhlášení nejlepších hráček a brankářek. Každé družstvo dostane diplom a tašku s drobnými odměnani.

Příhlášky: přihlásit se můžete vyplněním formuláře zde nebo e-mailem na uvedený kontakt. Startovné 3000,- CZK/125€  uhraďte online platbou do 1. 12. 2022.

Online výsledky

Veronika Laubová, hlavní pořadatel, email: verca.laubova@gmail.com, tel.: 724 249 463

Hlavním partnerem turnaje je společnost KAMPOS Kuřim, www.kampos.cz