Koncentrovaný výkon a zodpovědný přístup přinesly vítězství proti silným Bohunicím

Kvalitní výkon a zodpovědný přístup přinesly vítězství nad silnými Bohunicemi.

SK Kuřim - Tatran Bohunice 28:20 (16:9)

Šlágr kola přinesl souboj dvou týmů bojujích o medaile v JM-Lize.  Soupeř přijel v plné sestavě a i my jsme tomu postavili tu naši.  O výsledku rozhodl náš koncetrovaný nástup do utkání, kdy naši hráči k utkání přistoupili zodpovědně a díky téměř bezchybné obraně jsme po 15 minutách vedli 11:4. Tento náskok se nakonec ukázal rozhodující. Hrálo se pohledné utkání, kdy soupeř některé hráče šetřil na následující utkání ml. dorostu. I my jsme posléze střídali všechny hráče, takže se hrála pohledná házená.  Ve druhé půli jsme zvýšili už na rozdíl 12 branek (24:12).  To soupeř nelibě nesl a v rozmezí mezi 40. a 46. minutou zvýšil úsilí natolik, kdy proti naší lavičcce  postavil svoji nejsilnější sestavu a hrál jako o život.  Díky tomu snížil na rozdíl 6 branek. Více jsme mu nedovolili nasazením naší základní sestavy.  Pozitivní z naší strany byl přístup k zápasu a téměř všichni se dokázali dostat do šancí a střelecky prosadit. Svoji úspěšnou premiéru si v kuřimském dresu odbyl Marek Pecen - jarní posila z Havlíčkova Brodu.

Sestava a branky:  Potůček, Vaněrka - Cabejšek 3, Kocman 3, Pazourek 9, Kolosinský, Běhavý 1, Čejka 1, Rainer 1, Dosedla 3, Pecen 1, Černík 1, Tesař 1, Sýs, Plodík 4.