V Sokolnicích jsme úlohu favorita splnili a vezeme jednoznačnou výhru.

Úlohu favorita jsme v Sokolnicích splnili a vezeme výhru

TJ Sokol Sokolnice - SK Kuřim 14:36 (10:19)

Do utkání jsme vstoupili opět ospale a nechali soupěře vybojovat několik laciných míčů. Zároveň jsme cvičili novou obranu 2:4, kterou nemáme ještě moc zažitou. Soupeř díky naší laxní obraně držel do 10 min. krok. Následně museli trenéři zvýšit hlas a družstvo nastartovat správným směrem. Vždy v polovině půle jsme točili celou sestavu, aby přiležitost dostali všichni kluci rovnoměrně. Zvýšenou bojovností a proměňováním rychlých útoků jsme dostali soupeře pod tlak a zvýšili do poločasu na rozdíl 9 branek. Do druhého poločasu jsme naskočili koncentrovaně a zlepšili pohyb v obraně. Donutili jsme soupeře k chybám a ty trestali z rychlých útoků. Všichni kluci se dokázali prosadit do šancí a to je pozitivní.

Sestava a branky:  Vilímek, Němeček - Pokorný 10, Dolasiňski 7, Veselý M. 7, Eremiáš 2, Buček, Veselý P. 3, Štefan 4, Růžička 2, Tamborlani 1, Čejka, Zábrž.